Multivitamin Ve Ek Besinler Hakkında

Luckyssss

Köpeğime hangi multivitaminleri verebilirim somon yağı gördüm bide petlebide ondanda kullanan oldu mu hakkında bilgi verirseniz sevinirim

7 CEVAP

patili

Canım hemen linklerini atayım şuanları verebilirsin şeklinde. yeni görüyorum konunu :)

Luckyssss

Tamam tesekkür ederim :)

Luckyssss

Patili söylemişti ama unuttum isimlerini tekrar yazarsa çok sevinirim :)

Luckyssss

?????

Luckyssss

Bilen yok mu yaa

Luckyssss

Atmadın henüz :)

patili

Çok yogun bir gündü canım. seni unutmuşum;

https://www.petlebi.com/kopek-urunleri/gimdog-little-darling-snack-paste-sensitive-50gr-biyotin-ve-cinkolu.html

https://www.petlebi.com/kopek-urunleri/nutri-vet-kopekler-icin-probiotics-sindirim-sistemi-destekleyici-60-tablet.html

beapharın eklem hapları. canvitin balık yağı. veya solgarın bakık yağı. kıllandıgın balık yagının içinde sadece omega 3 olmalı. omega 6 olmamalı. bu nedenle beapharınkini önermiyorum. şuanlık bunlardan aklına yatanları al. daha önerilerim var. ama hala yogunum. sakinleşince yazıcam devamını