Beslenme Sıklığı

frknacar

Arkadaşlar ben çalışmaya başladım normalde yavrumun mamasını üç öğün veriyordum (09.00-14.00-21.00). Yalnız hafta sonu ful çalışıyorum 12den akşam 11 e kadar) sizce hafta sonları nasıl vermeliyim yemeğini. Bütün mamasını sabahtan mı koymalıyım, akiama kadar acıktıkca yesin, yoksa sabah bi öğün akşam eve gelince diğer öğünü verip 2 öğün mü yapmalıyım?

4 CEVAP

canakavi

2ögün vereceksen sabahki ve gece ki ögünü dolu dolu ver. ve o düzene alıştır köpegini haftanın belirli günleri yaparsan sadece sende köpeğinde sıkıntı yaşarsınız. ayrıca çok sevimli köpegin :)

frknacar

Tamam o zaman çok teşekkür ettim :)

canakavi

Yaşı kaç Mars ın?

frknacar

5 aylık