Köpeğim Beni Isırıyor Ne Yapmalıyım? ? ?

Eraykilic

Merhaba arkadaşlar 3 bucuk aylık kopegim ben yürürken pacalarimi ısırıyor dahada bırakmıyor çok hareketlendi koşuyor evin içinde ne yapmalıyım acaba 1 gün dışarı çıkaramadim oyuzdenmi lütfen yardım edin nasıl beni isirmamasi için egitebilirim ???

4 CEVAP

canakavi

diş kaşınmasını giderecek oyuncaklar bul ona

canakavi

dişleri kaşınıyor sürekli onun benimde paşa diye akbaş kangalım vardı gezdirmeye çıkarttığımda pek paçaya takılmıyordu ama bir mekanda paşa ile oturdugumda eşofmanın paçalarını yırtardı hem sıkılıyor hemde dişleri kaşınıyor sonradan çözdüm ama meraklanma 3-4 aya kadar düzelecektir.

Eraykilic

Teşekkürler yarın gidip aşıcam

Eraykilic

Teşekkürler yarın gidip alıcam..