Kuşum Kapıya Sıkıştı

Aslihann

Merhaba sabah muhabbet kuşum kapıya sıkıştı çok sert kapanmadı kapı sürekli uyukluyor ishal de oldu yemiyor da yapabileceğim bişey var mı ya da ölür mü?

4 CEVAP

ayseeny

derhal doktora gösterin kuşun başına gelmeyen kalmamış :(

Darı verin, ishale iyi gelir. Dışkısını kontrol edin kırmızı ya da turuncuya iç kanaması var demektir. 1gün geçmesine rağmen düzelmediyse veterinere götürmelisiniz. Sıcak tutun, ayaklarının uzun süre soğuk kalıp kalmadığını kontrol edin. Benim kuşum da duvara çarpmıştı, kabardı, hareketsiz kaldı ama 1 güne iyileşti. Umarim iyileşir...

kedilikizzz

Acil veterinere acilll :(

MiaPotter

Veterinere götürün hemennnnn ölme ihtimalı var