Cinsi Nedir?

ayseeny

Kedimizi alırken bize whiskas scotish dediler ama whiskas diye bir ırk yok yeni öğrendim, doktoru kimliğine scotish fold yazmış, bazıları british diyor sizce bu kedi hangi ırk bir doğrusunu çözemedik, ya da 2 ırkın kırması mı yardımcı olursanız oğlumuzu doğru tanımak istiyoruz :)

17 CEVAP

kediler

Doğru demişler whiskas Scottish ama cinsi Scottish fold. Whiskas onun rengini belirtiyor. Mesela benimki de Scottish fold blue point. Cinsi Scottish fold ama renginden dolayı blue point oluyor. Umarım anlatabilmişimdir. Biraz karışık yazdım sanki. Çok tatlı bir kedicik bu arada :))

maşallah sürmeli gözlü.) sağlıklı ve uzun bi ömrü olur inşallah.Bu britishle scootishlerin renk çeşitliliğinden dolayı aldıklları isimler benim devrelerimi yakıyor.Arama modeli gibi isimleri var..

EsmaKaram

sottısh fold

edit:araba

kediler

Ve bu arada sormuşsunuz söyleyeyim. Sağlıklı Scottish fold ların hepsi kırmadır. Çünkü 2 Scottish çiftleşirse yavruları ya sakat ya da ölü doğar. Muhtemelen bir taraf british shorthair die. Ama normal olan da bu zaten. Bizimki de böyle. Bütün scottishler de.

Havanese_Siri

scottish fold ve çok sevimli

Reyyanhan

Scotish canım . Benimkinden

ayseeny

internetten baktığımda çok benzetemedim ama eminsiniz değil mi artık net bir şeye inanmak istiyoruz :)

pabloescobar

scottish

ayseeny

çok teşekkür ederim 2nizede

alina_2004

Scottish fold silver tabby

Ealbs

Scottish fold

Nazzzzzzzzzzz

Scottish fold :)

edit:araba

ygzkptn

Scottish fold:)