Köpeğimde Şiş Kızarık Birşeyler Çıktı Çoğalıyor Ne Olabilir Yardımcı Olur Musunuz?

Damladerinn

Köpeğimde gün geçtikçe şiş kızarık kabullu birleyler çıkıyor bunlar ne olabilir?

6 CEVAP

pabloescobar

dana eti parazit yapmıştır belki. pire var mı diye iyice bir kontrol edin. bir de kuru mamaya geçin. sürekli kurur mama kullanan hayvanlarda normal ete direkt geçişte problemler olabiliyor.

Luckyssss

Veterinere görür bence benim köpeğimde de sivilce sivilce yaralar vardı hemde kafasında bile her yerinde vardı veteriner bi sprey sıktı 1 hafta falan sonra geçti yavas yavas yaraları

pabloescobar

yalıyor mu? değişik mama verdiyseniz alerji yapmıştır.

Damladerinn

Yalamıyor ama dişleriyle kaşıyor 1 aydır mama kullanmıyoruz dana eti veriyoruz daha önce böyle birşey hiç olmamıştı 3 gündür böyle

Damladerinn

Veterinerimiz ile görüştüm egzama olmuş ğarazitinide yaptık şuan mama almaya gidiyoruz teşekkürler

ygzkptn

Geçmiş olsun