Kedide Sıkıntı

ygzkptn

Sahiplendiğim kedi 12 aylık ve yetişkin maması kullanın dediler ve yeni bir mamaya geçmek için eskisi ile yenisini karıştırın dediler.Yeni mama brit care sunny ve sahibi onu proplan kitten tavuklu yavru kedi maması ile besliyormuş.Ne yapmalıyım?

4 CEVAP

kedilikizzz

Hiç kalmamış mı eski sahibinde proplandan. Onunla karıştırmanız lazım eskisini azalta azalta yeniye geçmeniz lazım. Yoksa midede sindirimde sorunlar olabilir.

ygzkptn

Sıkıntı olan mamayı bir daha azalta azalta yeniye dönüştüreceğim sonra yetişkinliğe geçtiği için yine aynısını uygulayarak aynısını yapacağım onun çaresi var mı acaba?

yasement

Aynen 1 kilo acik alin karistirmaniz lazim

ygzkptn

Sağolun