French Bulldog Bakarmısınız

miniyavru

french bulldog almayı dusunuyorum kucuk evde bakılırmı ? Saglık sorunları cokmu ? 13 yassındayım daha once 1 kopek baktım bakabılırmıyım ?

27 CEVAP

Havanese_Siri

horlama problemleri olur, yeterli egzersiz sağlanırsa ve ev çok küçük değilse apartmanda bakılabilir, eğitimi kolay değildir ama zor da değildir, insanlarla anlaşabilir, antialerjenik değildir, ömrü ortalama 10 yıldır, bazı ciddi hastalıklara yatkınlığı vardır

daha küçük bir ırk bakmanızı öneririm

patili

zaten kendisi 13 yaşında. :)) çok kücüksün henüz. aileden sorunlulugunu alıcak biri yoksa, tek başına böyle bi işe kalkışma derim

miniyavru

Tüy problemi ? Evde kucuk yok tuy bakımı her zaman yapabılurım gunde 1 saat en az gezdırırım kopek alerjısı olanda yok evde Havanese_Siri

ygzkptn

Yerli bir Fransız türüdür.Atalarının İngiliz Bulldog'u olduğu sanılmaktadır.

Hareketli,dengeli ve cesurdurlar,Oldukça zeki ve duygusal olurlar.İnsanlara arkadaşlık eden köpeklerdir.Apartman bekçiliği görevi yapabilirler ve fare avlayabilirler.Evde uyumaları gerekir.

ygzkptn

Sen bu köpeğin malzemelerini kaliteli alırsan ve bakımını(pek bilmiyorum)iyi yaparsan tabii olur.Tavsiyem çok küçük olmamak şartıyla olabilir

ygzkptn

Ev çok küçük olmama şartıyla

ygzkptn

Bir de çok horlarlar

ygzkptn

Bu sitede var

ygzkptn

Pug olabilir istersen bak

miniyavru

Kaç +1 evlerde bakılabilir

Havanese_Siri

tüy probem mi
koku problem mi
evde küçük çocuk var mı
ne kadar tüy bakımı yapabilirsiniz
ne kadar egzersiz yaptırabilirsiniz
evinizde köpek alerjisi olan biri var mı

Havanese_Siri

bu sorulara cevap verirseniz sizin için en iyi cinsi söyleyebilirim

ygzkptn

Aynen.Aile fertlerinden herhangi bir onaydan ve veteriner ile ilgili pek bir bilgin yoksa bence bu işe kalkışma

Havanese_Siri

ailesinin onayı olmadan alacağını sanmıyorum, ben de 13 yaşındayım ve sirinin bütün sorumluluğu bende

ygzkptn

Bende 13 yaşındayım ve annem ve babamın pek bilgisi olmadığından sorumluluk bende ve onayı aldım