Kedimin Dışkısı Kötü Kokuyor

zehraaozlu

Kedimin dışkısı son zamanlarda kötü kokmaya başladı neden olabilir?

45 CEVAP

Havanese_Siri

ben de tahılsız öneririm, pahalı gelirse az tahıllı

Havanese_Siri

matisse ile felicianın içeriği ve fiyatı neredeyse aynı matissenin üretici firması daha iyi

ygzkptn

Öneririm

ygzkptn

Tahısız kedi mamaları var

Reyyanhan

Diski bu tabiki kokar. Hangi canlının dışkısı kokmuyoki :) ,

Reyyanhan

Kuzum . Öğrenci olup kedi besleyenler ı taktir ediyorum . Kendilerinden kısıp bebeklere bakıyorlar . :)

patili

britcare 2 kg.si 70 tl. bence çok da memnun kalırsın canım. avana mesela 1.8 kg.sı 127 tl. britcare de acana gibi nredeyse ve fiyatı bayağı uygun

ygzkptn

Ben de brlt care kullanıyorum gayet iyi

zehraaozlu

Arkadaslar tesekkurler ama bu soru neredeyse 2 yil once sorulmustu, artik ogrenci degilim ve kedimle turkiyeden tasindik, onu buradaki en guzel mamalarla besliyorum ^_^

ygzkptn

Mamadan veya kumdan kaynaklanıyor olabilir

ygzkptn

Turuncu ve kırmızı renk var mı dışkı da

Havanese_Siri

mamadaki tahıl miktarı yüksekse kakası kötü kokar

Havanese_Siri

balıklı mama kullanıyorsanız da kokar

Reyyanhan

Şaka bi yana. Çok agirsa koku. Parazit de olabilir . Didiklemenizi tavsiye ederim

ygzkptn

Aşılarını yaptırdınız mı