Kedi Maması Markası

Denizzzzzz

Arkadaşlar benim kedim çok seçici mama beğendiremedim bebeklikten beri bende olmadığı için alışkanlıklarını çok bilöiyorum ama ********** dan aldığım mamaya bayıldı yaşmama olarakta reflex yiyor sadece çok emin olamıyorum uzun vadede sıkıntı olurmu kullananlar varmı acaba ..tşkler şimdiden

33 CEVAP

ygzkptn

Acana,orijen,nd,brit care kuru mama en iyileri

patili

benim kızım da kızgınlık döneminden sonra acana yemeyi reddetmeye başladı. britcare coco sipariş verdim. deneme boyundan memnun kalmıştık çünkü. inşallah bunu severek yer diyorum. ek besinler vermek kedinin yeme aşışkanlığını çok etkiliyor özellikle kediniz eğer seçici ve mızmızsa. benimki öyle.

patili

şey yap istersen Atlaspet sitesine gir. iletişim bilgilerinden kedinin durumunu izah ederek, beslenmesine çok hassas oldugunu, kısır kedi mamasını denemk istediğini söyle. deneme boyunu talep et. birkaç paket iste "anlayabilmem için" diyerek. adresini isteyip ücretsiz gönderiyorlar. üstelik bir de ilk alışverişine %50 indirim kodu gönderiyorlar. ben geçen hafta cuma yazmıştım sitelerine. hatta bilmediğim için parası ne kadarsa öderim deneme boyu gönderir misiniz demiştim. ücret almıyoruz dediler ptesi günü mamayı adresime yollamışlar indirim koduyla. ND firmasına da yazdım mesela hala cvp yok :))

yasement

Reflex yaş mama yeni çıktı, ben de denemek istedim ama içeriğini pek beğenmedim. Büyük konserve olması güzel ama bozitayı öneririm çok daha iyi.

kedilikizzz

Patili brit care kısırlaştırılmış kedi maması hakkında bir şey biliyor musun. Kedim evde hep dışarı asla çıkmıyo ama evde yatan bir kedi değik koşarız beraber sürekli bu durumda sence nasıl protein oranı falan. Yani ilerde zararlı olabilecek kadar çok mu. Birde kilo yaparmı çok. Şimdi benimkinin 3 bacağı olduğu için kilolu olması sıkıntı olur ilerde.

patili

britcare'in kısırlaştırılmış formülü çok dengeli canım. ben beğendim içeriğini. kedin eğer hareketliyse veya çok da koşmasına gerek yok enerjikse, ileride sorun çıkarmaz. ND kısır kedi maması sorun çıkarıyor diyorlar mesela. oranları kısır kedilere fazla gelebiliyor. Ama brit'inki hafif canım kedilikızzz

kedilikizzz

Tamam teşekkür ederim sabırlı cevapların için :)

patili

kedin sevdikten sonra verebilirsin canım bazı kediler britcare, acana, nd sevmiyolar çünkü. sağlıklı ya abur cubur istiyolar illa :/
o yüzden deneme boyunu kullan bi. severse al. içeriğine güvenebilirsin. lezzetini sevsin yeter ki.

Denizzzzzz

Ben kedimi sahşplendiğimde yetişkindi zaten sanırım alışmış bir beslenme düzeni var değiştiremiyorum yaş mama brit care aldım dilini sürmesi mesela ama reflex i bayıla bayıla yiyor temi mama iyi değil diyor herkes ama birtek onu yiyor ..bende vitaminlerle destekliyorum napayım

meminkoroglu

Ben kullanmadım fakat ********* hakkında pek iyi şeyler duymadım daha besleyici mamalara geçebilirsiniz mesela royal canin ve proplan gibi daha içeriği bol olan bunlar her türlü yanında vitamin benzeri daha başka bir çok destekleyici içeriği var çünkü eğer bunlardan kullanırsanız kediniz için beslenme en önemli konu bağışıklık daha sağlam olabiliyor ve güçsüz düşme olasılığı çok aza iniyor ben proplan junior kullanıyorum içeriği güzel öneririm sizede yaşa mamada gourmet mama kullanıyorum çok memnunum...

meminkoroglu

Ben kullanmadım fakat ********* hakkında pek iyi şeyler duymadım daha besleyici mamalara geçebilirsiniz mesela royal canin ve proplan gibi daha içeriği bol olan bunlar her türlü yanında vitamin benzeri daha başka bir çok destekleyici içeriği var çünkü eğer bunlardan kullanırsanız kediniz için beslenme en önemli konu bağışıklık daha sağlam olabiliyor ve güçsüz düşme olasılığı çok aza iniyor ben proplan junior kullanıyorum içeriği güzel öneririm sizede yaşa mamada gourmet mama kullanıyorum çok memnunum...

ygzkptn

Aynı soruyu ben de sormuştum tavuk yerine kemiği ile tuyu ve balık yerine kılçık ve mısır unu gluteni var asla önermem

ygzkptn

Dediğim proplan için reflex için değil

Havanese_Siri

********* kullanmayın

ygzkptn

Ne yazdınız acaba denizzzzz