Kızlara Aldığım Bu Ürünler Sizce İyi Mi . Derin Araştırmalar Sonucu

Reyyanhan

Gimcatin de her macunu var . Belirli aralıklarla veriyorum leblebi büyüklüğün de

25 CEVAP

ygzkptn

Ben brit care kullanıyorum ve memnunum

ygzkptn

Bri care'i

Reyyanhan

Oda var patili . Multivitamin. Hatta eve gidince macun ların resmini atıcam. Sana atacaktı m da dün beceremedim

Reyyanhan

Ya arada hapsuruyodu. Dedim alayim en minige

Reyyanhan

Eve gidince vitaminlerin hepsinin resmini atıcam.

Reyyanhan

İkisinden biri derkenn

Havanese_Siri

zoetis ve aminosoldan birini

Reyyanhan

Canım aminosol u başka kediler var onlar içn de aldım. Yani sadece kendi kedilerim içi n değil. Lazım oluyo çok. Bide yanımda da vitamin vs gezdiriyorm :)

Havanese_Siri

o zaman iyi :)

Reyyanhan

Teşekkürler :)