Kedi İçin Gereken Malzemeler

kediler

Benim zaten daha önce bir kedim vardı ama şimdi bir yenisi eklendi ona :)) Sizce ikinci kedime hangi eşyaları almalıyım? İki kedinin ortak kullanamayacakları eşyaları söyler misiniz?

8 CEVAP

ygzkptn

Yaşı ve ayı farkliysa kuru ve yaş mama.tuvalettasima cantasi

kagandemir

Allerjenleri, yaşları doğurganlıklarına göre ayrı mama kullanmaları önemlidir, bunun dışında kişisel malzemeler (tasma vs.) ayriyetten iç ve dış parazitlerini aynı zamanda yaptırmanızı öneririm, ve tabiki evin ilk kedisi ikinci kediyi onaylayacakmı? Umarım yardımcı olabilmişimdir, iyi günler dilerim.

ygzkptn

Tasma

ygzkptn

Mama kabi

kediler

Ama zaten evde bir tane kedi tuvaleti var

ygzkptn

Zorluk çıkabilir diye dedim

kedilikizzz

Yeni bir kedi tuvaleti şart bence. Herhangi bir bakteri aktarması vs olmasını önlemek için. Ki zaten ilk kedinizin en özel en en ona ait alanı kendi tuvaleti. Yeni kediye yeni bir tane şart :)

kediler

Evet ona özel ama zaten yeni kedim dediğim kendi yavrusu. Ona bir şey diyeceğini zannetmiyorum. Zaten evde iki tane kedi tuvaleti var. Ama birisi yavru kedinin girmesi için çok yüksek. Onun için şimdilik alçağı kullanıyorduk. O zaman diğerini de çıkarırım yanına :))