Vitaminler . Macun Lar.

Reyyanhan

Gimcat duo multı vitamin ton balıklı
Gimcat taurin
Gimcat cheese paste biyotin peynirli
Gimcat baby paste
Gimcat prebiyotik
Gimcat beauty paste
Gimcat multivitamin
Gimcat malt.
Vmp paste.
Şimdi ben bu macun lar ı nasıl ne aralıklar la kullanmalıyım. Ayrıca orijien kitten kullanıyorum yaş mama da gimcat ve schesir kullanıyorum .

27 CEVAP

kedilikizzz

Hiç hantal olmayan bir scotish görmedim. Mamadan ziyade biraz sahibiyle alakalı diye düşünüyorum biz ne kdr oynarsak onlarla hatta biz ne kdr haraket halinde olursak onlarda öyle oluyor. Evcil hayvanlar kesinlikle sahiplerine benziyor :)

Reyyanhan

Ah be patili . Dünden beri kıvranıyorum . Tmmdir teşekkür ederim . Ama veterinerim vmp tablet önerdi .. Hergün yarım yarım dedi. Bende hap yemez diye pastesini aldım. Ne bileyim .. o yüzden sorma ihtiyacı hissettim

patili

korkma canım. aylardır bu yogunlukta kullanmış olsaydın, o zaman tedirgin olmakta haklıydın. şimdi korkulcak bişy yok :)
merak etme miss gibi yicek mamasını, upuzun da yaşıycak inşallah ♡

Reyyanhan

Valla 3 haftadır veriyorum ;/ orijien e yeni geçtim ama. 1 hafta oldu

Reyyanhan

Tamamdır bunları not etti m

Reyyanhan

Ciddimisn . Böbrek sorunu falan çıkmasın diye aldım. Ne biliyimmm

Reyyanhan

Miktarı nasil ayarlamaym.

Havanese_Siri

paketin arkasındakine göre :D

Reyyanhan

Ona göre veriyorum zaten. :)

Reyyanhan

Bulut kafamı karıştırıyorsun :( okadar araştırip aldım mamayi . Ama şimdi de bunu dedin ..beyin yandı

Havanese_Siri

bilinçsiz verenler tabii ki problemle karşılaşır. orijeni royal canin ölçülerine göre veremezsiniz yani :)

patili

VPN paste tabletine göre daha Gimpet m.vitamin gibi bir macun. o yüzden eğer onu vericeksen baby paste ı vermemen lazım. o dengeyi vit konusunda sen kurmalısın cnm bebişlerini sen tanıyorsun. tek bir çeşidini az bir dozda 3 cm kadar vermen lazım vitaminlerin. ve gün aşırı veya hsftada 2 gün olmalı. daha fazla olmaz.