Misafir Kedi

Birkediannesi

Yeğenim hafta sonu için bize geldi kedisiyle beraber mestan çok tedirgin oldu misafir kedi çok sakin ama bizimki fena tısladı ne yapmalıyız :(

6 CEVAP

ygzkptn

Ayrı odalara koyun iki gün

kedilikizzz

Sırf bu yüzden kedim kıskandığından hastalandı. Strese grdii Bağışıklığı düştü kan değerleri düştü ama çok çok çok çok düştü. 5 gün yoğun bakımda kaldı. Tavsiyem kedinizin odasına asla misafir kedi girmesin. Mama su kabına ve özellikle tuvaletine asla yaklaşmasın hatta yaklaşmaya yeltenmesin bile. Misafiri sizin kedinizin çok kullanmadığı bir odada ağırlayın :) çok dikkatli olun kediniz strese girmesin. Bu yazdıklarım kediniz dişiyse geçerli. Erkekler pek umursamıyor. Kolay gelsiiin.

Devvil041

Bence de ayrı odalarda tutun zira diğer türlü kıskana bilir yemek yememezlik edebilir yoğun stres içerisinde farklı ve anormal davranıslar gösterebilir

Birkediannesi

İkiside erkek benim kedim 4 misafirimiz 9 aylık

kedilikizzz

Erkekse dediğim kadar hassas durumlar olmaz ama her açıdan birbirlerinin alanlarına girmeleri sakıncalı siz özenli davranın yine de.

Birkediannesi

Evet en sağlıklısı ayrı odalarda kalmaları oldu benim oğluş bu ev benim dercesine atarlandı :)))