Ben Yakın Zamanda Bi Pug Almayı Düşünüyorum Ama Mamayla Mı Beslesem Yoksa Etle Mi Karar Veremedim

mervekfl

    1. Liste maddesini girin

20 CEVAP

Havanese_Siri

et çiğ olduğu zaman parazit yapar pişmişte problem olmaz

Havanese_Siri

durumunuz yeterliyse et ile besleyin ama çok dikkatli olmalısınız iç parazit yapabilir, mama daha iyi ya da benim gibi kendiniz tarif pişirim

Havanese_Siri

pişirin*

mervekfl

Bizim bi pitbullumuz vardı bebeklikten itibaren onu etle besledik pişirip yağ olmasın diye. Puglarında obez sorunu olduğunu bildiğim için kararsız kaldım et daha mı iyi olur diye düşünüyorum bende

Havanese_Siri

pişirirseniz et iyi

mervekfl

Tamam teşekkür ederim

merinet

havanese_siri dediği gibi ciy et versen iç parazit yapa bilir ama mamda kulana bilirsin bence mamayı kulan

mervekfl

Yağ olmasından korkuyorum mamada. Pişmiş et düşünüyorum hem dişlerine daha sağlıklıymış öyle duydum

merinet

köpeğin kilosuna göre verilmeli mama ozaman zararlı olmaz

merinet

köpeğin kilosuna göre verilmeli mama ozaman zararlı olmaz

mervekfl

Biliyorum. Yardımlarınız için çok teşekkür ederim

canakavi

Mama köpeklerde doyumsuzluk yaratıyor mama ile beslenince her seye ilgi duyup agızına atmaya çalısıyorlar bence pişmiş et ile beslersen daha iyi olur

merinet

önemli değil

patili

hazır kaliteli bir mamayla besleyin. zaman zaman ödül olarak et pişirip verirsiniz.

MiaPotter

Bence et vermeyin iç parazit yani kurtlanma yapabilir eğer yavruysa kesinlikle mamayla beslemeniz iyi olacaktır. Eğer yetişkinse ve aşıları tamsa denenebilir. Yani benim kararım mamadan yana