Köpeğim Mamasını Sevmiyor

Guneess

1 yaşında maltese oğlum var. Mamasını sevmiyo. N&D kullandık bir sure. Çok aç kalınca yiyodu sürekli bizim yediğimiz yemekleri yemek istiyodu. Sonra Proplan kullandık onuda sevmedi tekrar N&D ye döndük. N&D nin tavuklusunu,kuzu etlisini,domuz etlisini hepsini denedik. Lütfen bi çözüm bulun

5 CEVAP

patili

orijen deneyin

Havanese_Siri

mamasına yaş mama karıştırsanız

kediler

Yaş mamanın suyundan kuru mamaya dökün yaş mamanın kokusunu alıp kuru mamayı yer. En azından kedilerde işe yarıyor.

Guneess

Teşekkürler orijin denemeye karar verdim

Guneess

Orijen pardon