Kedimin Gözündeki Beyazlık (Acıl) Lütfen Yardım Edin !!

iirvaa

13 aylık kedimin gözündeki 3. Göz kapağı bu resimde gördüğünüz gibi veterinere götürdüm gözünde kuruluk olabilmesine ve mikroba karşı damla verdi, kortizonlu damla vermek istemiyorum dedi. Kortizonlu damla ne bilmiyorum. 4 5 gün sonra gecmezse tekrar bakalım dedi. Ben şehir dışındaydım ve babamla kalıyordu ne zaman başladı o yüzden bilmiyorum. Her zaman bu şekilde olmuyor bazen neredeyse hiç belli olmuyor genelde uykudan kalktıktan sonra ve uyumaya dalarken, onun dışında da belli ama uyurken ki kadar değil. Daha önce böyle bir durumla karşılaşan var mı? Bu durumun bir adı var mı?

6 CEVAP

Duman14

Benim kedime de olmuştu ama baya gözü gözükmüyordu yamuktu daha kötüydü fotodakinden veteriner mikrop kaptığını söyledi damla ve göz kremi verdi her gün pamukla yumuşakça bastırarak ikisinide uyguladık ve her akşam çay demine batıırılmış pamukla sildik 1 haftada geçti

cute_catTR

geçmiş olsun :(

kedilikizzz

Acaba neymiş bu rahatsızlık inş ciddi bir şeyin belirtisi değildir. Bu rahatsızlık hakkında bir fikrim yok ama sonucunu merak ettim geçmiş olsun çok.

Duman14

İirva evet iltahap akıyordu

iirvaa

Duman14 kedinizin gözünde akıntı var mıydı? Ya da kızarıklık vesaire

iirvaa

Paşa' nin gözünde iltihap yok, o görüntünün dışında hiç bir belirti yok bu bizi daha cok korkutuyor