Bu Mama İyi Mi ?

Luckyssss

Bu mamayı merak ettim nasıl sizce ? Baska bir mamaya geçiş yapıcam benim için uygun fiyatlı ve köpeğim içinde çok iyi bir mama olsun istiyorum

11 CEVAP

patili

now u hiç bilmiyorum ama bir mama kanada üretimi bir marka değilse alırken 2 kere düşün derim.

Havanese_Siri

zaten buna göre söylemiştim :D

patili

britcare veya nd köpek maması diğerlerine göre daha uygun fiyatlı değil mi?

Havanese_Siri

fiyatına göre gayet iyi

Luckyssss

Ben biraz daha araştırıyım o zaman

Luckyssss

Petcurean Now Fresh Tahılsız Yetişkin Somonlu Ördekli Köpek Maması
1 - 7 yaş arası yetişkin köpekler için NOW FRESH Yetişkin Köpek maması, glüten ve tahıl içermez. Dengeli protein ve yağ özelliğiyle aktif bir yaşam tarzına destek olur.

NOW FRESH maması %100 TAZE etten ve Omega 3&6 yağları ile yapılır.

NOW FRESH Tahıl İçermeyen Küçük Irk maması, köpekler için tam bir hayvan gıdasıdır.

İÇERİK: Kemiksiz hindi, patates, bezelye, saf kurutulmuş yumurta, bezelye lifi, doğal çeşni,

domates, patates unu, elma, keten tohumu, kanola yağı, doğal çeşni, hindistan cevizi yağı, somon, kemiksiz ördek, güneşte kurutulmuş kabayonca, havuç, balkabağı, muz, yaban mersini,

kızılcık, ahududu, böğürtlen, papaya, ananas, greyfurt, mercimek tohumu, brokoli,

ıspanak, süzme peynir, kabayonca filizi, kurutulmuş yosun,

dikalsiyum fosfat, kalsiyum fosfat, sodyum tripolifosfat, torin,

yosun özü, yeşil çay özü, sodyum klorür, potasyum klorür,

kurutulmuş ezme yosun, kurutulmuş hindiba kökü,

fermente kurutulmuş Aspergillus niger, fermente kurutulmuş Aspergillus oryzae, maya özü, kadife çiçeği, L-Carnitine, kurutulmuş biberiye.

KATKI MADDELERİ (kilo başına): Besinsel katkılar: E672 vitamin A 13,188 IU, E671 vitamin D3 1,429 IU, 3a700 vitamin E 189 IU, E1 (demir) 320 mg,

E2 (iyot) 2.2 mg, E4 (bakır) 10 mg,

E5 (manganez) 24 mg, E6 (çinko) 204 mg, 3b8.10 (selenyum) 0.21 mg: zooteknik katkılar; Lactobacillus acidophilus ve Enterococcus faecium 3.3x108CFU.

ANALİTİK BİLEŞENLER: Protein: %27.2, Yağ: %16.9, Ham Lif: %3.4, Ham Kül: %8.3, Nem: %8.0, Kalsiyum: %1.6, Fosfor: %0.8, Omega 6: %1.8, Omega 3: %1.4

NOW FRESH Yetişkin Köpek maması, glüten ve tahıl içermez. Dengeli protein ve yağ özelliğiyle aktif bir yaşam tarzına destek olur.

NOW FRESH maması %100 TAZE etten ve Omega 3&6 yağları ile yapılır. NOW FRESH Tahıl İçermeyen Küçük Irk maması, köpekler için tam bir hayvan gıdasıdır.

İÇERİK: Kemiksiz hindi, patates, bezelye, saf kurutulmuş yumurta,

bezelye lifi, doğal çeşni, domates, patates unu, elma, keten tohumu,

kanola yağı, doğal çeşni, hindistan cevizi yağı, somon, kemiksiz ördek, güneşte kurutulmuş kabayonca, havuç, balkabağı, muz, yaban mersini, kızılcık,

ahududu, böğürtlen, papaya, ananas, greyfurt, mercimek tohumu, brokoli, ıspanak, süzme peynir, kabayonca filizi,

kurutulmuş yosun, dikalsiyum fosfat, kalsiyum fosfat, sodyum tripolifosfat, torin,

yosun özü, yeşil çay özü, sodyum klorür, potasyum klorür, kurutulmuş ezme yosun,

kurutulmuş hindiba kökü, fermente kurutulmuş Aspergillus niger,

fermente kurutulmuş Aspergillus oryzae, maya özü, kadife çiçeği, L-Carnitine,

kurutulmuş biberiye.

KATKI MADDELERİ (kilo başına): Besinsel katkılar: E672 vitamin A 13,188 IU, E671 vitamin

D3 1,429 IU, 3a700 vitamin E 189 IU, E1 (demir) 320 mg, E2 (iyot) 2.2 mg, E4 (bakır) 10 mg, E5 (manganez) 24 mg, E6 (çinko) 204 mg, 3b8.10 (selenyum) 0.21 mg: zooteknik katkılar;

Lactobacillus acidophilus ve Enterococcus faecium 3.3x108CFU. ANALİTİK BİLEŞENLER: Protein: %27.2, Yağ: %16.9, Ham Lif: %3.4, Ham Kül: %8.3, Nem: %8.0, Kalsiyum: %1.6, Fosfor: %0.8, Omega 6: %1.8, Omega 3: %1.4

%100 TAZE hindi, somon, ördek & kanola ve hindistan cevizinden elde edilen %100 taze omega 3&6 yagları ile yapılır. NOW FRESH Tahıl, gluten, bugday, sıgır eti, mısır veya soya içermez.

Yan ürün veya yapay koruyucu içermez.

Dengeli protein ve yaglar ile aktif bir yasam sürmesine destek olur.

Omega yagları deri ve tüy saglıgını destekler.

Prebiotik ve probiotikler sindirim saglıgını destekler.

Antioksidanlar ile artan bagısıklık sistemini destekler

Luckyssss

Uzun ama bunları buldum

Luckyssss

Alıyımmı almıyımmı :D

Havanese_Siri

alın

Havanese_Siri

alın

Luckyssss

Taam tesekkür ederim :)