Arkadaş Veya Eş Alınmalımı?

Ygt34

Benim köpeğim erkek ve tek evde bizimle yaşıyor dişi bir köpek almalımıyım yanına tek olduğu için pisikolojik sorun olurmu bu konuda yardımcı olursanız şimdiden teşekkürler

7 CEVAP

alabilirsin ama ya birbirlerini sevmezlerse

MiaPotter

Alabilirsin ama birbirilernden hoşlanmayabilirler yani evde kavga edebilirler. Eğer kargaşa istemiyorsan alma derim. Psikolojik sorunda oluşmaz. Yani erkek köpeğin kıskanabilir de. Yani almazsan sorun olmaz bence alma

Reyyanhan

Alırsan iyi olur da almazsan da sorun olmaz

Havanese_Siri

Alsan iyi olur ama dişi alırsan çiftleşebilirler. Yavrularla başa çıkabilecek ve onlara ev bulabilecek misiniz? Dişiyi kısırlaştırırsanız erkek sıkıntı yaratır. Yani alacaksanız ya erkeği kısırlaştırın ya da erkek alın.

merinet

alsanda sorun olamz almasanda:D

Ygt34

Herkese teşekkürler sonuca varamadım

Reyyanhan

Köpekler yanlarına illa kopek istemezler . Siz ona yetersiniz. Gerek yok 2 . Köpeğe . Zorlabirsiniz