Yavru Kedimin Cinsiyetini Nasıl Anlatım?

Caremcmrt

45 günlük yavru kedimin sinsiyetini nasil anlaya bilirim?

18 CEVAP

yasement

Erkek

Caremcmrt

Bu zamana kadar dişi sanmistim ya

ilknrdaisy

Bende kedimi 3 ay kadar dişi sanmıştım :D garibimin tuvalet kabından tasmalarina kadar her şeyi pembe :D

kediler

Bu beni çok güldürdü zavallı kedicik :D

kediler

İsterseniz yanına bir de dişi sahiplenin :) ille de yavruları olsun istiyorsanız yani :)

kediler

Kediniz erkek, ben kendi kedilerimin cinsiyetlerini doğduklarından birkaç gün sonra anlamıştım. :)) ama küçükken anlamak daha zor onun için Vet ler bir buçuk iki aylık olmasını beklerler.

kediler

Dişi mi olsun istiyordun :D

Havanese_Siri

:D Umurlarında olduğunu sanmıyorum

Caremcmrt

Ya sormayin bende herseyini mor pembe vs yaptim tabi cinsiyetçi davranmaya gerek yok . önce sağlık

MISRA160

KESİNLİKLE ERKEK

Havanese_Siri

Evet erkek

Denizzzzzz

Erkek gibi görünüyor

MiaPotter

Genelde üç renkliler dişi, üçten az olanlar erkek olur:)

Caremcmrt

Beyaz gri renkli fakat kulaklarında sarılık var

Caremcmrt

Beyaz gri renkli fakat kulaklarında sarılık var