2 Haftalık Kediye Süt Yerine Ayranla Belenirmi ? Yavru Kedi Bebe Şampuanıyla Yıkanırmı ?

tekir000

2 haftalık kedim var nasıl beslemelıyım yardım lutfen

9 CEVAP

MiaPotter

Sakın ama sakın yıkamayın!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ayran da süt de vermeyin belki süt tozu olabilir onu da petshoplardan ya da veterinerlerden alın. O kadar küçük kediler asla yıkanmamalıdır. Çünkü annem beni yıkıyor nasılsa benim yalanmama gerek yok diye düşünür ve çok ciddi hastalıklara neden olur

yasement

Bi ara cok konusulmustu burda. Onerilen yavru kedi sut tozu veya bebelac toz mama 1 veya 2 numaraydi sanirim.

Havanese_Siri

1.Süt de ayran da vermeyin!
2.yıkamayın!
yavru kedi süt tozu kullanın

Denizzzzzz

Veterinerden yavru kediler içim süt tozu almalısın ama alamıyorum dersen sütü su ile karıştırıp biraz ılıyıp verebilirsin süt sade olarak kedilerin sindirim sistemini çok zorlar

BlindCat

Kediler yikanabilir ama zamanlari var ve sakin sampuanla yikamayin cunku kendilerini yaliyorlar ne kadar durlarsaniz durlayin ustunde kimyasal kalir

BlindCat

Kediler yikanabilir ama zamanlari var ve sakin sampuanla yikamayin cunku kendilerini yaliyorlar ne kadar durlarsaniz durlayin ustunde kimyasal kalir

tekir000

yavru kediye laktosuz süt verilirmi

MiaPotter

Bunu bana bir sorumda söylemişlerdi istersen bakabilirsin soru duvarıma

Glman

2 haftalık bir kediyi yıkamayınız lütfen onu hasta edebilirsiniz ayrıca 2 aylık olana kadar bu yavru kediler için özel süt tozları var onlardan almalısınız süt ve ayran kedinizin sindirim sistemini bozar vermeyin illa vereceğim diyorsanız bol su 3/2 si su olacak şekilde verin