Evime İguana Gelece

BlindCat

Merhaba 1hafta sonra 2aylik bir yavru kedi sahiplenicegim ve 2ay sonra abim universiteden donucek ve 3 yildir baktigi iguanasini da getirecek iguananin bir akvaryumu var fakat abim arada disari cikarir cok sakin bir hayvan ben de cok secerim onu fakat kedimle arasinda bir problem olurmu cunku 2 ay kalicaklar

7 CEVAP

mypet18

ağbinin iguanasımı var

Havanese_Siri

sanmıyorum problem olacağını

kediler

Bizim de kediden önce iguanamız vardı. Çok tatlıydı ama maalesef sadece 1,5 yıl yaşadı :( ama ben ikisini aynı anda bakmadığım için bir şey söyleyemeyeceğim. Sadece dışarıdaki kediler kertenkele avlıyorlar belki sizin kediniz de içgüdüsel olarak iguananızı avlamaya çalışıp hayvana zarar verebilir. Bence dikkatli olun.

ERCANGERDAN

iguana eğer daha önceden kedi gibi canlılara alışık değilse kedinin ona yaklaşımını tehlike olarak algılayabilir. eğer yetişkin bir iguana ise kuyruk vurma ya da ısırma gibi bir atak sonucu kediye ciddi bir yara verebilir.

Mariana

İguanalar çok ciddi ısırıklara neden olabiliyor diye biliyorum dikkat etmek gerek :)

Mariana

İguanalar çok ciddi ısırıklara neden olabiliyor diye biliyorum dikkat etmek gerek :)

Miniminimini

Iguana ile nasil olur bilmiyorum ama benim hem muhabbet kusum var hem kedim. Suanda bir sikinti olmadi, sanirim uzak tutarsaniz sizde de sikinti yaratmaz.