2 Haftalık Kediye Laktozuz Süt Verile Bilirmi ?

tekir000

verilirse günde nekadar kaç ml ?

9 CEVAP

BlindCat

Vermeseniz daha iyi cunku ishal ihtimali var yavru kedi mamasi satilir petshoplarda simdi alamam derseniz bebek mamasi da olur onun da besin degerleri ayni sayilir ve 2 saatte bir sirindaniz varsa 10mg verin ve tualetini jendi yapamama ihtimai de var yapamiyorsa poposuna islak bi pamukla yavas yavas vurmalisiniz cunku daha bagirsaklari calismiyor olabiliy

BlindCat

Vermeseniz daha iyi cunku ishal ihtimali var yavru kedi mamasi satilir petshoplarda simdi alamam derseniz bebek mamasi da olur onun da besin degerleri ayni sayilir ve 2 saatte bir şırınganız varsa 10mg verin ve tualetini kendi yapamama ihtimai de var yapamiyorsa poposuna islak bi pamukla yavas yavas vurmalisiniz cunku daha bagirsaklari calismiyor olabiliy

BlindCat

Vermeseniz daha iyi cunku ishal ihtimali var yavru kedi mamasi satilir petshoplarda simdi alamam derseniz bebek mamasi da olur onun da besin degerleri ayni sayilir ve 2 saatte bir şırınganız varsa 10mg verin ve tualetini kendi yapamama ihtimai de var yapamiyorsa poposuna islak bi pamukla yavas yavas vurmalisiniz cunku daha bagirsaklari calismiyor olabilir

BlindCat

Afedersınız yanlıslıkla attım tekrar

MiaPotter

Süt tercih etmem fakat eğer laktozsuz ise belki su ile karıştırılıp verilebilir onu da çok abartmamalısınız. Yani ben 2 haftalık kediye vermem. Bence en iyisi anne sütü. Yani belki bir kere verirseniz sorun olmaz. Ben tavsiye etmiyorum. Çünkü o kadar küçük kediye anne sütünden başka bir şey verilmemelidir.

MiaPotter

Tabii ishal yapabilir bağırsakları bozabilir. Belki sadece bir kere verebilirsiniz. Yani veterinere sorun isterseniz.

MiaPotter

İshal olursa zor. Yara yapabilir. Yaş mamalar var her yerde satılır. Ama sakın wiskash (doğru mu yazdım bilmiyorum) vermeyin. İnternet'ten sipariş de edebilirsiniz.

tekir000

annesi yok süt tozu olurmu

Havanese_Siri

yavru kediler için veterinerlerde süt tozu var onlardan hazırlayıp verin daha aşırı küçük