Ödül Maması

Guneess

Merhaba arkadsşlar. Biz Refkex markasının köpek biskuvisini aldık. Ben genelde oğlumun mamalarının tadına bakıyorum. Bu biskuviyi denediğimde tatlı olduğunu farkettim. İçeriğinde renklendiriciler olduğuda yazıyo. Tadı normal marketten alfığımız biskuvilere benziyo. İçinde renklendirici tatlandırıcı glikoz hububat aroma ham proteğin ham yağ ham seluloz var

7 CEVAP

Reyyanhan

Tadına bakmak mi ?

batuhantopcu

Allah akıl fikir versin ne denebilir

Reyyanhan

Öyle demiyelim de :) vardır bir bildiği

Havanese_Siri

daha kaliteli bir mama kullanın bence, ben dr.clauder's kullanıyorum gayet de memnunum

Havanese_Siri

ben de ilk gördüğümde aynı tepkiyi verdim :D

canakavi

köpeğime aldığım her ödül ve normal mamanın tadına bende bakardım bunda birşey yok tadları arasında gerçekten çok fark var ve köpeginin hangi mamayı sevecegini anlayabiliyorsun bi sürü mama tadını bakınca ayrıca bezelye kadar mamanın ne zararı olcak sana :D

Luckyssss

Ne var ki bunda bende tadına bakıyorum hep alırken :D