Yemeğini Yemedi

frknacar

Arkadaşlar köpeğime yavru proplan mama aldım ekonomik sıkıntıda olduğumdan sabahki öğünde başka mama vermiştim büyük ihtimal o yüzden akşamki öğünü yemedi sabahki öğünden de hiç kalmadı karıştıramadım nasıl bir yol izlemeliyim. Aç kalırsa birşey olmasından korkuyorum.

2 CEVAP

Reyyanhan

Aç kalmaz başka birşey bulamayınca yemek zorunda kalacaktır. Ama karıştırarak geçişi yapsaydın keşke

canakavi

sabaha kadar bekle yememişse degiştir bazı köpekler aşırı inatçı oluyor yemiyor sonra yemeye niyetleniyor bu seferde mama bayat diye yemiyor aç kalıyor sabaha yememiş olursa başka mama almanı tavsiye ederim