Kedi Mi Köpek Mi?

cute_catTR

kedi mi daha iyi köpek mi?

13 CEVAP

Luckyssss

Kedi sahiplenirsen köpeğe merak salarsın köpek beslersende kediye :D o yüzden kedi çünkü köpek beslemek gercekten zor kısıtlanıcaksın mesela burger king e giremiceksim mc donals de kabul etmiyo bahce kısımlar varsa o ayrı mesela uzun saatler yanlız bırakamıcaksın her dakika aklın onda kalcak tabikide köpeğinde sende aklı kalcak köpek 4 saat boyunca veya daha uzun süre yalnız kalacaksa neyle ilgilenebilir ki yanına illaki arkadaş alman gerekebilir ama yok vaktim çok benim her dakika yanımda götürebilirim her yerde yanımda olabilir diyosan köpek derim çünkü negatif bi insanı pozitif bi insan yapar seninde günlük egzersizlerin yoksa akşama kadar seni koşturur yürütür günlük egzersiz yürüyüş sende yaparsın eğlenirsiniz yani kap getir oynarsınız denize gittiğinizde birlikte yüzersniz ayrıyetten derdin tasan varsa onun derdi senin derdini unutturabilcek kapasitede aslında köpek hakkında anlatılacak çok şey var aklımda ama sığmaz taşar aksine ayrıyetten kedinin de avantajları da var tabiki :) kendimden yola çıkarak yazdım birde bunları :)

cute_catTR

luckyssss burgr king ve ya mc Donald hiç sevmem :) annem ve babam diyor ki ikisini de yavruyken alalım ikiisini de besle diyorlar :)

Luckyssss

Aaaa çok güzel birşey bu bence o zaman ikisinide al tabikide bas edebilirsen :) yavruyken sahiplen kusunada zrar gelmez böylece büyüyüncede çok iyi arkadaş olurlar :)

cute_catTR

hayvanları çok seviyorsunuz sanırsam

Luckyssss

Öyle böyle değil çok düşkünüm hayvanlara instagram sayfamda var onlar hakkında keşke imkanım el versede bahceli bi evde filan otursamda bi sürü güvercinler kumrular kediler köpekler muhabbet kusları falan beslesem suan anneme zor ikna ettim kedi olayını bakalım arıyorum bakıyorum sahiplenicem bende bi kedi :)

Luckyssss

Yavru kedi 2 aylık kadar anne sütünden maruz kalmamıs bi yavru ilerde hastalık sıkıntısı cekmesin diye :) yavru olmasının sebebi benimde bi kuşum var ona zrar gelmesin diye köpeğimde var ikisi içinde sorun olmasın birbirlerine eziyet etmesin diye biri ona tıslar biri ona havlar kısacası bu sekilde hepimiz üzülmeyelim istiyoruz :)

Luckyssss

NAsıl bi başlık acıyım :)

Luckyssss

Kedimi daha iyi köpekmi diye acıyım :)

Eraykilic

Ben kedide besledim köpekte kedinin bakımı çok kolay ama şimdi beslediğim köpek bana arkadaş oluyor.köpeğin bakımı zordur ama gülü seven dikenine katlanır

cute_catTR

nasıl bir kedi arıyorsunuz?

cute_catTR

profilinize yazın en iyisi size bir şey söylemem lazm

Luckyssss

Dişi erkek hiç farketmez :)

cute_catTR

yok profilinize gelin