Kedimin Göbeğinde Ki Şeyler Ne?

Caremcmrt

Merabalar. Yavru kedimin göbeğinde bazi yara gibi şeyler cikti. Kedimin tuylerinde mantar vardi fakat onlar geçti. Acaba göbeğine mi sicramistir?

7 CEVAP

patili

veterinere götürün mutlaka

firfir_2010

Bunlar çok büyük bir ihtimalle kurtcuk internete mangoworms cat veya mangoworms dog yaz anlarsın kesin götür veterinere

Caremcmrt

Göturdum mantar dediler

dilabeyza

mantar aşısı yaptılarmı sizinkine?

Caremcmrt

Küçük olduğu için yapmadilar

dilabeyza

2 aylıkken yaptırırsınız, muhtemelen gecmez zaten, uzun bir süre devam ediyor maalesef, krem kullanıyormusunuz, önce batikonla temizleyip sonra ketoral krem kullanıyoruz biz.

Caremcmrt

Ben sirkeli suyla önce tariyorum daha sonra doktorumuzun verdiği bi siviyi batikon ve suyla karistirip sürüyorum daha sonra travazol suruyorum