Balkonuma Düşmüş

Luckyssss

Acil napıcam bilmiyorum dışarı çıkıcaktım ki balkonumda onu buldum daha yavru cik cik ediyo napabilirim dısarı geri salamam belliki korunamıcak kedilere yem olur kendi yermi içermi acaba

11 CEVAP

Luckyssss

Benim ki kafese sadece yemek ve su için girip cıkıyor :)

firfir_2010

Pilav yer pilavla besle pirinç ama !! Eğer iyiyse sal doğal ortamına ama yavru daha boşver! Sen balkonda besle pilav birde su yeter bize de olmuştu

Reyyanhan

Gözün balkonda olsun . Annesi gelebilir. Buğday la besle . Pirinç le değil

Luckyssss

Tamam sagolun annesi gelmiş mi diye arada kolluyorum kendi yemezse şırınga ile desteklicem doyurcam normalde dısarda kuşlar muhabbet kusu yemide yedigi içinde önüne o yemden koydum su koydum bide balkona geri koyamam bi zarar gelebilir belli ki uçmayı ögrenirken karga falan kovaladı

Luckyssss

Hiç bir canlıyı kafese tıkmak hakkımız degil olamazda

Reyyanhan

Laflar a gel :) ben tutuyorum ama . Muhabbeti özgür yaşatamam ki. Onun da yuvası o

Havanese_Siri

Benim kuşum (yeşilim) kafesin tellerinin arasından kaçabiliyordu :D

Havanese_Siri

aynen :D

Luckyssss

Uçabiliyomus arkadaşlar su verdim balkon yakınlarındada öttüler diğer kumrular balkona gectim avucumu açtım 1 dakika süre de sevdim okşadım tesekkür edercesine baktı sonra uzaklara uctu gitti :) çok şükür kanadında sıkıntı yokmus :)

Luckyssss

İlk geldiginden beri kafese koymuyorum gezip giriyo yemegini suyunu içiyo yiyo geri çıkıyo :)

Luckyssss

:D kuş beyinli lafını kim çıkardı acaba :D