Testerler

BlindCat

Pet mamaları için tester nasıl talep edebiliriz linkini veya nasıl yapacağımı tarif edermisiniz

13 CEVAP

pongul

farmina türkiye de gönderiyor, iletişim kısmından yazılabilir.

pongul

(diğer soruda yazmıştım öteki firmaları )

Benim1kedimvar

Ben sadece ********* gönderiyor saniyordum

pongul

benim1kedim var petcurean gönderiyor petcurean turkiye facebooktan yazmıştım adresimle kedilerimin bilgisini verdim gönderdiler hemen, farmina gönderdi, brit care yani atlaspet gönderiyor.

Benim1kedimvar

Kendi siteleri mi var nerden getirtebiliriz? Mumkunse link atabilir misiniz

Cotontzu_Siri

Beaphar, petcurean ve 8in1 markalarını Anadolu pet getiriyor. Çok ilgililer gerçekten, ben çok memnun kaldım.

pongul

kendi siteleri https://www.atlaspet.com.tr/, farmina.com.tr, petcurean turkiye

Cotontzu_Siri

anadolupet.com.tr
naturalisadramys.com
Bu ikisinden çok memnun kaldım

pongul

iletişim bölümünden kedinizi ve hangi mamayı denemek istediğinizi belirtip adresinizi yazın gönderiyorlar.

Benim1kedimvar

Sadece atlaspet i yapabildim . :D

pongul

percurean trye facebook hesabınız varsa mesaj atın. farmina turkiyenin de iletişim kısmını doldurabilirsiniz atlas gibi.

Benim1kedimvar

Facebook hesaplarini bulamafim ama Farmina yi da yaptim. Teşekkür ederim

pongul