Arkadaşlar Acil !!!!

FerdaNur

günde 3 soru soran yine ben,arkadaşlar dün söylediğim gibi erkek kedi geldi . ama bizimki erkek kediye tıslıyo erkek kedi çok uysal koklıyım diyo bizimki tıslıyo ne yapmalıyım

8 CEVAP

kediler

Zaman geçtikçe alışırlar yataklarını değiştirin birbirilerinin kokusuna alışsınlar

Reyyanhan

Mantikli. Dişiler ilk seferde naz yaparlar ama sonra alışır lar korkmayın . Alışma süreçleri uzun oluyo

Reyyanhan

Kedi istediği kadar koltukta yerde sizle yatsın . Kendine özel Yeri olmalı . İlk önce bunu halledin ilk iş olarak . Şu an da onları rahatsız etmeyin. Nadir olarak bakın. Kızda rahat etsin. Düşünün yani birden alışması normal değil.

Denizzzzzz

Aynı odaya kapatıp kendi hallerşne bırakın tabi kavga etmiyorlarsa bir süre sonra eğer tavrı değişmiyorsa eş değiştirin derim

FerdaNur

lütfen cevap

FerdaNur

mesela kaç güne alışırlar bide bizim böcük bizimle yattığı için yatakları yok

FerdaNur

teşekkür ederim öneriniz için denedik ama yatmiyo

FerdaNur

Deniz hanım öneriniz için teşekkürler zaten aynı odada kapalı duruyorlar sanki bu gün biraz daha alıştılar