Kedisini Çiftleştirenler Bi Toplaşabilir Mi? ♡

patili

Merhaba arkadaşlar

Ben bizim kıza kendi gibi bi red point erkek getirdim çiftleşmeleri için. Bi 20 gün kadar bizde kalıcak aşağı yukarı.
24 saattir bizde ama daha şimdiden kızı kovalayıp sıkıştırmaya başladı. Benim kızım da aşırı huysuz-agresif davranıyor. Asla kabul etmiyor. Az önce resmen yarı duvarı tırmandı erkekten kaçarken :)) o da onu kovalıyor. N'apıcaz bilmiyorum. Daha önce gelen erkeği de dövdü, geri göndermiştik :)
Daha önce kızını veya erkek kedisini çiftleştirenler bu tip huysuz kızlar için yol, yöntem yazarlarsa çok memnun olucam. Akıl akıldan üstündür belki bir yolunu buluruz. ♡

23 CEVAP

patili

ciddi misin? gönüllü imkansız yani...
ben o saldırınca kızıma çok korkuyorum ama canım. peki süreç nasıl ilerliyor? gün gün vs.
bir de dişi çok stresten hasta vs olmaz değil mi?

Reyyanhan

Canım kabul etmiyor zaten hiç bir şekilde . Erkek biraz zorla yakalicak. Sonrası malum

Reyyanhan

Kopek demek istedin heralde patili :)

Reyyanhan

Aynen patili ben zamanı gelince ağlıyorlar hemde erkek kedi görünce kaçıyorlar . Yani hem ağlarım hem giderim :)

patili

asla kabul etmezse bile zorla olması mümkün mü? mesela 2 - 3 hafta birlikte kalsalar, (oğlan gerçi bu gidişle sürekli saldırıcak) ve dişi kabul etmediği halde olması zararsız mı?

Reyyanhan

Mümkün canım merak etme . Her seferinde bu olacak.. Yani b u kedi gitse başka kedi gelse yine aynısı olacak :) onları rahat bırak .

kediler

Ben bu konuda deneyimliyim :))
İlk olarak dişi evinde olması için 2 hafta bekledik biz. Zaten hamile de kalmadı. Ama erkek evinde sadece iki gün kaldı ve hamile oldu. Öncelikle benim ilk çiftleştirmeye çalıştığım kedi çok atılgandı. Benim kedim de atılgan olunca erkek kediden kaçmaya başladı. Ama başka bir kediyle denedik ve onların evine gitti bizim kız. O etkek kedi hiç atılgan değildi. Yani tabi sürekli bizim kızın etrafında dolaşıyordu ama onun sürekli üzerine atılıp korkutacak kadar değil. (Adamın bana gönderdiği foto ve videolardan konuşuyorum) böyle olunca birbirilerine daha çabuk alıştılar. Yani bence siz erkeğin evine gönderin bir de bu kadar atılgan olmasa dişiye biraz Zaman tanısa daha iyi olur.

kediler

Bu arada bizim eve gelen kediyle benim kızımı gönderdiğim kedi farklıydı. Belki diğerini daha çok beğenmiştir bizim kız :D

kediler

O da iyiymiş ben erkek kedinin sahibi olsam dayanamam :D çok özlerim kızımı o iki günde bile ev onsuz çok boş gelmişti bana ama sonucuna değdi :D umarım sizinde minik tüy yumaklarınız olur :D

patili

:)) sanırım değil çünjü bi aekdşımın erkek kedisine dişi bir kedi almıştı misafir. dişi kedi erkek kedinin üstüne atlıyordu. erkek kedi kaçıyordu. sonra olmadı birşey.

patili

aynen köpek dicektim kedi demişim.

patili

erkek kedinin tırnakları çok uzun. dişiminkimi yeni kestirdim kuaföründe. acaba diyorum erkek kedi de dişime vurmaya kalkar mı? tırnaklarını kestirmeye götürsem mi?

Reyyanhan

Mantikli . Götür bence .

patili

o kadar video izledim hep dişi kediler sakin ve çiftleşmeyi kabul etmiş halde yatıyolar. benim kızım yanına yanaştırmıyor.

patili

kızgınlıktan da çıktı bizim kız. gerçi kızgınken de aynı şekilde dövmüştü..