Islak Mendil ???

Reyyanhan

Günaydın. Alışveriş yaptığım bir site hediye olarak bu ıslak mendili yollamış . Kullanan var mı aranızda .

7 CEVAP

tosbaaprens

Kediniz dışkısını tam temizlemediği için popo kısmında kalan dışkıyı silebilirsiniz saygılar efendim :)

DidemCan

Aynısını değil ama bende kedi köpekler için özel ıslak mendil kullanıyorum kedimde. Alkol olmadığı için güzel. Patilerini ve poposunu temizliyorum. Çok yararlı bence. Benimkinin markası FLIP

Reyyanhan

Eminmiyiz bu konuda acaba . Ne bileyim bu pudra şampuan la r falan zararlı denildi . (Vet vermişti ) kullanmiyorm . Ama şimdi Bu ıslak mendil de kafam da soru işareti olarak kaldı. Bilemedm .

canakavi

Bence gerek yok kediye ıslak mendil ben hamile iken kendisini temizleyemediği için kullanmıstım karnından dolayı popoyu temizleyemiyordu bende kedi için bir ıslak mendil almıştım vet. den

Reyyanhan

Biriniz de bilseydiniz keşke :)

Havanese_Siri

ben bebekler için olan ıslak mendillerden kullanıyorum

Reyyanhan

Hmm. Bu markayı bilen var mı peki