Ya Alsammı

onlardan birini alsammı

5 CEVAP

Havanese_Siri

neylerden birini?

ursaminor

Bence şunu demiş ama biz göremiyoruz:

"Bizim orada sokakta beslediğimiz, ara sıra kendini sevdiren bir kedi vardı. Yeni doğum yapmış. Her gün mama götürüyorum. Çok tatlı bebekleri var. Acaba onlardan birini alsam mı? Sizce bakabilir miyim? Aşıları filan ne kadar tutar? Aylık masrafı ne kadar olur? Ha bir de dişi mi almalıyım yoksa erkek mi? Hangisinin bakımı daha kolay olur? Bir de belediye veterinerleri ücretsiz aşı yapıyor mu?"

(Ama bol yazım hatalı ve soru eklerini ayırmadan, büyük harf olmadan bazı harfler eksik olarak okuyun :P)

Luckyssss

Yada profilinde ki pet saksılardan bahsediyor :)

ursaminor

Yok onlar satılmıyor, "diy" onlar :D
Şişeyi kesiyorsun, boyuyorsun...

Luckyssss

Ee ne alacak o zaman çok merak ettim valla girmiyo siteye sanırım şifresini unuttu galiba :D