Köpegime Bakarmısınız

159deniz123

köpegime ev yemegine alıştırcam cinsi maltese terrier ama kaç aylıkken başlıyabilirim onu bilmiyorum ne zaman başlıyabilirim bilgilerinizi bekliyorum

7 CEVAP

Havanese_Siri

ben direkt ev mamasıyla başladım, tarif verebilirim (2 aylıkken)

159deniz123

aa aslında cok iyi olur 2 hafta sonra bende başlarım tariflerini söylermisin cnm

yasement

Ev mamasi verecekseniz yavruyken alistirmaniz en iyisi cok buyumesini beklemeyin tatlara alışsın

159deniz123

1 kere ben iyiyim sadece ev yemegi derken kuru fasuyle gibi şeyler demedin eti haşlayıp vriçem o şekilde dedim ne bilim peynir ondan sonra yumurta kemikleri glişsin diye böyle şeylerden bahsdiyorum ve zatn şuanda köpegim 1:30 aylık şuanda mama yiyor bn kaçyalıken alıştırabilirim ama bana nolur mesal diyinki 3 aylık nbilim 2 aylık diyin yani bi yaş sınırı ayarlıyın ve nolur cevaplarda üzüçü şeyler yazmayın

yasement

Benim kopegim olsa 3-4 aylikken gecis yapmaya baslardim canim ama kopegi olan arkadaslar daha dogru net tarih vereceklerdir bu isleri bilen bi arkadas var hatta kopek mamasi tarifi de yaziyordu o gorurse yazar ben mesaj atayim ona :)

canakavi

3 aylıkken kafi

Havanese_Siri

patates
patates kadar havuç
patates sayısının yarısı kadar bardak bezelye
sebzelerin toplamı kadar et (yavru için kıyma, yetişkin için kuşbaşı olabilir)
bezelye kadar çekilmiş yulaf
3 yumurta, fazla yapıyorsanız 4 veya 5 (miktarına göre) tam bir oran veremiyorum

sebzeleri haşlayıp ezin
eti az pişirin (yağsız, tuzsuz)
yumurtayı haşlayıp parçalayın
hepsini güzelce karıştırın
öğün öğün buzdolabı poşetlerine bölüp buzdolabında saklayabilirsiniz