Tırlama Tahtası

Caremcmrt

Merabalar kedim 50 günlük kedime tirmalama tahtasi aldim ne ise yariyor tam olarak?

12 CEVAP

canakavi

Tırmalama tahtası sayesinde uçmayı öğreniyorlar :D

Reyyanhan

Hem oyun oynayıp hem Doğalari gereği tirmanma ihtiyaçlarını karşılıyorlar . Tırnakları da torpuleniyor.

Caremcmrt

Sahiplendigin ejderya da ise yaramistir belki o. Bu üst düzey esprin için çok mersi günüm aydinlandi

canakavi

Ahahah sahiplenemedim :/ :D

Caremcmrt

Daha kapsamlı bir cevap için bi soruyu sordum ama teşekkürler

gursoy10

Kediniz üçüncü ayından itibaren pençelerinin gücünü keşfetmeye başlayacak ve evdeki her şeyin üstünde test edecek. Bacaklarınız dahil. Gerekirse kedi nanesi sürerek şimdiden tırmalama tahtasına alıştırın ki evdeki koltuklar çekyatlar falan fazla hasar görmesinler.

canakavi

Birde sorumu sildiler kim sikayet ettiyse artık :/

Caremcmrt

Antiejderyalar bence

Reyyanhan

Adi üstünde :) tirmansinlar diye. Tırnaklarını torpuluyor kediler

Reyyanhan

Daha kapsamlı ne olabilir bende merak ettim :)

Caremcmrt

Henüz iki aylik bile değil fakat çok hareketli. Ben kedimi 20 günlükken sokakta buldum çok çok kötüydü durumu simdi sukur daha iyi sadece mantar sorunu var. Ben şimdiden sipariş ettim bi kac gune gelir. Sadece onun için ne iyiyse onu yapmak istiyorum tüm sevgimi ona veriyorum çünkü

Caremcmrt

Sözüm olsun