Mama Hakkında

Nurrrrr

Scottish fold cinsinde 3 aylık erkek kedim var royal canın kullanıyoruz şuan happy cat manaya geçmeyi düşünüyorum önerirmisiniz?

10 CEVAP

BlindCat

Evet bencede yavru icin en iyisi orijen mama ben suan onu kullaniyorum ve cok memnunum kizim da cok seviyo

Reyyanhan

Royal yerine orijen kitten kullanma şansınız varsa . Öneririm

Reyyanhan

Yavru için orijen en iyisi ama . Her türlü ihtiyacı var içinde.

Havanese_Siri

hayır

Havanese_Siri

happy cate geçmek yerine hiç düzeni bozmayıp royale devam etseniz daha iyi yani :/

Havanese_Siri

Orijen, n&d, petcurean now (kedi için varsa), brit care, wildfield güzel mamalar

Havanese_Siri

çok pahalı ama, royal ve happy cat baktığına göre orijen alacak kadar iyi bir durumu yoktur diye düşünüyorum

Nurrrrr

Şuan royalcanin baby çat olanını kullanıyorum sadece happy çat alman markası olduğu için sormuşdum fiyat olarakda royalle aynı sayılır

patili

royal canin fiyatlarıyla acana mama fiyatları aslında aynı aşağı yukarı. orijen bir 20 tl 30 tl daha pahalı sadece. durumunuz varsa orijen kitten alın. yoksa nd kitten veya britcare kitten. çok güzel bu 3ü de. en uygununu kendinize seçin. deneme boylarını alın ve ona göre büyk boylar için karar verin.

Nurrrrr

Teşekkür ederim:)