Pekinez Kopegim Gozune Darbe Aldi

teomanglo

KOpegim gozune hizli darbe aldi o sira bi anda durdu gozu yasardi ve gozunu yere surdu 2dk boyunca gozunu acmakta zorlandi fakat sonradan normal harektler sergiledi herzamanki gibi normal sekilde devam etti fakat vicdanim el vermiyor hep bi korku kaldi icimde birsey olmusmudur
siskinlik kizariklik gibi belirtiler yok

2 CEVAP

teomanglo

gozde bozulma veya korluk oldugu konusunda birsey oldugunu pek zannetmiyorum cunku herzamanki gibi normal hareket ediyor bir degisme yok

nutella

Benim köpeğim kafasını aniden çevirdi ve gözü ğarmamama girdi daha bebek 2 aylık bişey aşıları yok mikrop alcak diye çok korkuyom