Arkadaşlar Yardım Edin, Korkuyorum. Kedim Önce İshal Oldu Sonra Vet'den Raşitik Olduğunu Öğrendik

sammiller

kemikleri için bir iğne yapıldı, ishal için 5 gün sabah akşam vereceğim bir ilaç verildi ikinci gündeyiz ve kedime zorla yemek yediriyorum kakasını yapamıyor şu an sadece mukus gibi bir sıvı geliyor poposundan, biraz zayıfladı korkuyorum ne yapmalıyım?

4 CEVAP

Reyyanhan

Ateşinin çıkması dış çıkarması bağırsaklarını n enfeksiyon kapması bağırsaklarını n tıkanması somon yağı tüketmesi . Bunların hepsi diskidan mukus gelmesine neden olur . Tehlikeli yada değil diyebilmek için teşhis konulması gerekir.

Reyyanhan

Kediniz ishal mis sonra dan yapamaz olmuş. Bir anda yapması kesildiyse bağırsakları tikanmistir. Buda tehlikeli . Zehirlenmeye yol açabiliyor .

Reyyanhan

Tekrar vet arayıp durumu izah edin mutlaka.

Reyyanhan

D vitamini eksikliğinden kaynaklanıyor rasitik sanırım. .