Köpeğimin Cinsi Hala Tam Olarak Bilmesemde Eğitime Göndersem Faydası Olur Mu

Köpegimin hiç bir eğitimi yok ve sürekli sabah uyuyor akşam gece uyumuyor sürekli ısırıyor eğitime göndersem işe yararlar mı

5 CEVAP

canakavi

Çok iyi eğitim veren hayvan sever kurumlar var bildiğin 4/4lük herşeyleri ileri itaat felan mı düşünüyorsun egitimde ? yararını görürsün yani

Reyyanhan

Gündüz uyutma oynat yor zorla. Gece uyur zaten . Eğitim de hayvana eziyet ediyorlar sanki

Havanese_Siri

kaç aylık ve kaç kilo

Kilosunı bilmiyorum 2 aylığa yakın itaaat eğitimi çis eğitimi o kadar düşünüyorum

Havanese_Siri

german spitz bu ve davranış bozuklukları eğitimiyle tuvalet eğitimine ihtiyacı var