Kedim Kayip...

Ezgikya

Arkadaslar bu sabah saat 4 gibi kedim balkondan atlamis her sabah cikardi ama busefer assa atlamis erken farkettik disari ciktik aradik ama yoktu samsun bafrada olanlar siyah beyaz bi gozu sakat olan bi kedi gorurlerse bana ulasabilirlermi lutfen cok uzgunum o disarida yapamaz korkak bi kediydi... :(

8 CEVAP

Ezgikya

Dogru diyorsun nasi tanisinlar aklima gelmedi uzuntuden:(

Ezgikya

Aticam resmini birazdan. Kumuna balkona koyun demis arkadas bunu denicem fakat kediyi baskasida almis olabilir cunku hemen farkettik baktik yoktu

Ezgikya

Sabah 4-5 gibi aradik sabahta aradik birazdan tekrar aricaz veterinere falan bakicaz oraya vermis olabilirler... Bakcaz artik

Reyyanhan

Umarım bulursun ama. Yeni başlık atıp resim koymalısin

Ezgikya

Samsun bafrada olan kimsemi yok ya arkadaslar yardim edin lutfen daha yemegini bile yememisti acdir napar o disarda gozumuz gibi bakiyorduk zarar gelmesin diye... Bafrada goren duyan biri olursa bana ulassin lutfen

olgucalimli

Kumunu dışarı balkona koymayı deneyin kokusuna gelir umarım

Reyyanhan

Resim koymalısin iz . İnsanlar sizin kedinizi nasil tanısin

Reyyanhan

Bir gözü sakat diye araba falan çarpmasın diye almışlar dir . Ev kedisi olduğu belli oluyorsa bide. Sokakta kalamaz diye içeri almışlardır geniş çapta arama yapın çıkar ortaya..