Kedim İshal

meminkoroglu

Kedim ortalama 1 ay kadar ishal veteriner kontrolünde şu anda fakat geçmiyor doğal yöntemlerden önerisi olan var mı acaba bu haftada geçmezse dışkı testi yaptıracam bu test için bilgisi olan var mı acaba ?

4 CEVAP

burcumtlr

Test icin bilgim yok ama ishali ben kendi kedimde mamasini kesip bol su icirdigimde kesmistim.

Veteriner diski testini ishali 1 haftadir geçmemişken niye yapmadı ki 1 ay hayvani bekletmis bagisikliligini düşürmüş ki

patili

biz yaptırdık dışkı testi 2 ay kadar önce. İshalinin sebebine ulaşabilirsiniz ama 1 aydır bunu teklif etmeyen veya iyileştiremeyen bir vet.le devam etmeyin derim.

meminkoroglu

Teşekkür ederim onu duymuştum fakat Yeni hastalık atlattığı için mamasını kesemiyorum bağışıklığı işin vücudu güçlü olması gerek