Muhabbet Kuşu Aşkımla İlgili

Luckyssss

Aşkım 7-8 aylık civarın da erkek bi muhabbet kuşu uzun cümleler kelimeler bile kuruyor hatta eş almaya gittiğimde pet shop bile benden satın almak istedi ki tabikide vermedim sanırım çok özel bi kuş du onuj uzun cümleler kurabilmesi acısından neyse soruma geçeyim aşkım 1 yaşında 2 yaşındada bişeyler öğretsem öğrete bilir miyim bide muhhabett kuşların kelime haznesi ne kadar dır 50 den filan fazla mıdır ?

2 CEVAP

Havanese_Siri

Maşallah ona :) Benim kuşumun tek yaptığı annemin mesaj sesini taklit etmekti.

Luckyssss

Aslında ilgilendikten sonra her şeyi taklit edebilir yavruyken aldım onu mesela evimin neşe kaynağı resmen annem ilk defa duydum diyo böyle konustugunu :)