Arka Partisinde Birtirnaği Koptu Burnu Kanadı Ve Patisi Yaralandi

AylinTilki

Benim bir erkek kesim var kesimi bir günlüğüne dışarıya salmıştır gala bölge savaşı yapmış ve arka partisinden bir tırnağı kopmuş ama kan yoktu ve de burnunu kanatmis ve elletmiyor ve de partisinin arkası yaralanmis ne yapmaliyim

3 CEVAP

patili

veterinere götürmelisiniz.

canakavi

yaraları iltihap kapmış olabilir daha kötüsü dışarda hasta olan bir kedi ile boğuşmuş olabilir vet.götürüp olayı anlatın o gerekeni yapacaktır

kedilikizzz

Veterinerde temizleyip kanamaması için kan durdurucu yapacaklar gerekirse enfeksiyon için bir iğne. İhmal etmeyin dikkar gerektiren bir durum.