Kedi Kumu.

canakavi

Arkadaşlar maya nın kumunu quik kalın taneli alıyordum fakat pro line da bana baya hesaplı geldi kullanan varmı? Birde ince taneli ile kalın taneli kedi kumunun arasındaki fark nedir?

10 CEVAP

patili

sanicat active çok güzel. 10 kg.si 30 tl civarı. sabun kokuyor miss gibi.

Reyyanhan

İnce taneli bence daha güzel topaklanmada falan . Quik ben hiç beğenmedim ..hesap yapayım derken daha kötü oldu . Pro line daha iyi.. ever da iyi ama pahalı.

ceydatpcu

İnce taneli çok daha rahat gzel topaklaniyor Quick kullndim çok kötüydü koku yapıyor pro line için bi fikrm yok ********* ince taneli kullniyrm topklnma vs.iyi ama çok toz çikaryr bnde arastriyorum

ilknrdaisy

********* dan aliyorum bende hem cok iyi hemde cok uygun...

Glman

Proline çok iyi bir kum öneririm bentonit olduğu için çok çabuk topaklanıyor ince taneliler topaklanma açısından iyi fakat toz olayı ve kedilerin patilerine yapışıp ortalığa dağılma durumu var kalın taneli hem tozmuyor hem dağılmıyor parfümlü kumlarda koku hapsediyor bence kullanacaksan proline veya vancat tercih etmelisin ikiside uygun ve güzel kumlar

canakavi

Peki patili denicem ince taneli olanını öneriyorsun degilmi

patili

o zaten tek çeşit. ne çok ince kum gibi, ne çok kalın. güzel orta boy taneleri.

canakavi

Her kese teşekkür ederim önerilerinizi tek tek denicem

Nurrrrr

Sanicat sabun kokulunun üstüne tanımıyorum topaklanma iyi kesinlikle koku yok bazı sitelerde indirimde de

hulyaaslan

Paticat beyaz sabun kokulu kedi kumunu kullanıyorum. İnce taneli ile başladım ama geçen gün yanlışlıkla kalın taneli aldım. Kalın tanelinin temizliğinin daha kolay olduğunu fark ettim.