Kedim 68 Günlük Ve Aşırı Yaramaz

Ealbs

68 günlük erkek chinchilla kedim var inanılmaz enerjik evde her yerde hopluyo zıplıyo hiçbir şey demiyoruz tabii ki ama oynarken inanılmaz ısırıyor ve tırmalıyor tırmalamasını bilerek yapamadığını biliyorum ama neden bu kadar ısırıyor yani inanılmaz bi ısırma sorunumuz var kollarımı ayaklarımı yüzümü saçlarımı bile ısırıyor ve o kadar hareketli ki hayır demek için burnuna dokunabilene aşk olsun dokunduğumda da anlamıyor takmıyor zaten

7 CEVAP

Ealbs

Olsun ben anladım olur öyle :D

Reyyanhan

Normal ı bu :) ,

Ealbs

Ne zamana kadar böyle sürer peki çünkü uyurken falan da yüzüme atlıyor ısırmak için

Ealbs

Teşekkür ederim

Reyyanhan

Edebiyat okuyup nasıl bu kadar kötü anlattığım a hala inanamıyorum. :/

Reyyanhan

Sevindim

Reyyanhan

Elinle oynatma yani bedenini oyuncu ypma sadece sev. Sana yöneldiğin de oyuncaklara geç alışacak tir