Kedi Peynir Yiyebilir Mi

Ealbs

68 günlük kedim biz yemek yerken hep ağlıyo o da istiyor ama ona zarar verir diye veremiyorum sadece biraz peynir ya da kaşar veriyorum kötü mü yapıyorum acaba ve bunun dışında maması hariç ne verebilirim

8 CEVAP

patili

tuzsuz veya az tuzlu peynir yiyebilir. özellikle tulum peynirine bayılıyorlar. :)
sizin kedinin adı da "68 günlük kedi" olarak kalıcak böyle giderse :))

Reyyanhan

Hardal a bayılıyorum ya. Büyük halini merak ediyorum . Bende veriyorum peynir. Ara sıra bi zararı olmaz.

Ealbs

Hahaha adı da Hardal

Ealbs

Çok teşekkür ederim bende inanılmaz merak ediyorum ama kocaman bir şey olacağı kesin

mh1888

ben de veriyorum ama fazla vermeyin daha cok istiyor sonra

patili

ne mutlu size, daha fazlasını istiyor. ben çok/sık sık verince tamamen yemeyi reddediyor. bir daha ağzına bile sürmüyor. :)))) :(

Ealbs

Benimki dünyaları ver vallahi o göbüşle mama yiyip yanıma geliyor tekrar mama istiyor peynir vs

merinet

tuzu az olsun yer yele yumurataya bayılıyolar :D