Kediyle Uçak Yolculuğu

ecert

Arkadaşlar benim şehir dışına çıkmam gerekiyor ve uzun bir süre olduğu için Bihter'i de götürmek zorundayım. İlk kez uçak yolculuğu yapacağız neler gerekli ne yapmam lazım bilmiyorum tecrübesi veya bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi?

2 CEVAP

meminkoroglu

Ben geçen ay getirdim istanbuldan Adana'ya hiç bir sorunu yok aşı karnesi olması gerek veterinerden sağlıklıdır raporu ggerek bide Uçaka binerken ücret alıyorlar en uygun bu konuda atlasglobal 20 tl THY 80 alıyor onun dışında hiç birşeye gerek yok kutusu standart boyutlarda kafes olması gerekli zaten kedi uçağa binince kendiliğinden sakinleşti çok rahat yolculuk yaptık

ecert

Teşekkür ederim çok yardımcı oldunuz