Sokak Kedisi

Şimdi bizim burada dışarda kedi var aç fln geziyor bende onu sahiplenmek istiyorum Ama ailesi fln varmı bilmiyorum Büyük 7 8 aylik
Ben bunu eve alıp yikasam aşılarını yaptirsam evde beslesem olurmu
Ailesi varmidir

7 CEVAP

kediler

Yavruluktan yeni çıkmış gibi oluyor aslında :)) çünkü yavru 0-6 aylık arası oluyor. Bence de eve yeni alacağınız için yıkanıp temizlenmesi en iyisi isterseniz siz evde yıkayabikirsiniz ama sonra sizden korkar belki. Vet yıkasa daha iyi olur daha çabuk daha hızlı yapıyorlar.

O minigi kesinlikle sahiplen :) eve ilk defa gireceği için bence yıkamak en iyisi daha sonra yikamazsın.

Cotontzu_Siri

7 8 aylık pek de yavru sayılmaz

yasement

Olur tabi ama yıkama o temizlenir kendisi. Aile kavramı kedilerde ilk birkaç ay oluyor, genelde anneleri yüzüne bakmıyorlar 7 aylıkken:D

Tmm teşekkürler

Reyyanhan

Dışı ise yavrusu olmadığına emi n ol

Kendisi yavru ztn