Köpegimin Sorusu Cevaplarınızla

159deniz123

köpegim in dişleri çıkıyor ama hep bizi ısırıyor ve ben bundan bazen rahatsız oluyorum bugun kardeşimin eli cok acımış oda agladı ama vetrinere söyledim diki eline agzına sert oyuncaklar ver dedi ama oyuncaklarını biraz oynuyor sonra hep bizi ısırıyor ne yapsam beni ve ailmi ısırmaz

10 CEVAP

kedilikizzz

Zaten siz aldığınız için erkenden annesinden ayırıp vitrine koyuyorlar. Asıl ayıran siz oluyorsunuz yani.

Cotontzu_Siri

Aynen (159deniz123)

Luckyssss

Kaç yaşındasın ki sen hem kedilikız dogru söylüyo bence evet sen almasaydın baskası alcaktı ama sen bu işe ortak olmucaktın keşke barınaktan sahiplenseydin ve ya sitelerden neyse diğer soruna gelince onu oyun için yapıyor benim de yavrularım ellerimi ısırıyodu oda dişleri kaşındıgı için

Luckyssss

Bişey diyemiyorum :)

kedilikizzz

Öf !

159deniz123

çinsi maltese terrier kaç aylık drsniz 1.30 aylık

Cotontzu_Siri

daha çok küçükmüş keşke ayırmasaydınız annesinden

159deniz123

ben ayırmadımki petshoptan aldım petshop da getirmişti dayanamadım aldım bende köpek istiyodum ama çok ısırıyor işte bugun veterinere gidiçem doktora sorarım

159deniz123

ama yani zaten petshop 5 köpek getirmiş benim haberim yoktu bende son 5 köpekten 1 tane kalmıştı yani bende dayanamadım aldım ben almasaydım başka biri alçaktı zaten ve bu arada veterinerimiz köpegimin dişi kaşınmasını önlüyeçek kemik verdi sütlü köpgimde onla oynuyor şuanda

159deniz123

aynn barınaga gittimde annem oradaki köpekler hep büyükdü annemde o köpeklere izim vermedi bende parayla aldım