Kedim Kuru Mama Yemiyor ??

Tuana_tpl

Kedim kuru mama yemiyor napmalıyım? (Kardeşleri yiyormuş)

6 CEVAP

Denizzzzzz

Severek tesiği birşeyşe karıştırabilirsin mesela yaşmama seviyorsa onla karıstır ve hergün yaşmama miktarını azalt yada tavık seviyorsa tavuksuyu ile karıştır aynı şekilde hergün miktarı azalt

Denizzzzzz

Tavuk suyuyla ıslatmayı deneyin bide

Tuana_tpl

Karıştırdım ama içinden seçip yiyor yaş mama bitince kalanı yemiyor.

Benim kedim de öyle şuan. Yaş mamayla da karıştırsam içinden onu seçip yiyor ya da toptan reddediyor. Sunduğum kuru mamayı değiştirmeyi düşünüyorum kokusunu tadını bir şeyini sevmemiştir diye. Birde ben oyun oynatıyorum mamayı 1 tane yere koyup çekip itiyorum patisiyle iki oynayıp atıyo ağzına sonra gidip 2-3 tane yiyo anca öyle.

Cotontzu_Siri

yavrular için olanlardan koyup iyice karıştırırsanız ayıramaz

Tuana_tpl

Yavrular için olanı ikiside ama yemiyor.
Oyun taktiğini deneyeceğim,teşekkür ederim.